Zgodnie z decyzją Ministra Sprawiedliwości zostałam powołana na stanowisko Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Mokotowa w Warszawie.

Bogate, prawie dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w kancelariach komorniczych w Białymstoku i Warszawie. Specjalizuje się w szczególności w egzekucji z nieruchomości oraz dochodzeniu roszczeń SME i korporacyjnych. Prowadzę również postępowania o egzekucję świadczeń niepieniężnych.

Profesjonalizm, zaangażowanie oraz stały rozwój własnych kompetencji są gwarancją dobrego wykonywania egzekucji sądowej. 
Misją kancelarii jest sprawne i rzetelne prowadzenie postępowania egzekucyjnego z poszanowaniem godności i praw dłużnika i wierzyciela w celu realizacji obowiązku objętego tytułem wykonawczym.

Kancelaria pracuje na systemie operacyjnym SQL, elektroniczne wnioski egzekucyjne  obsługuje poprzez e-Sąd EPU, posiada dostęp do elektronicznego systemu OGNIVO służącego do poszukiwania rachunków bankowych dłużników, bazy Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA oraz do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Ponadto w celu uzyskania informacji o płatnikach składek dokonuje zapytań do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w formie elektronicznej.

W celu usprawnienia współpracy, każdy z wierzycieli może uzyskać dostęp do systemu KOMORNIK ONLINE, który umożliwia wgląd w listę czynności przeprowadzonych w jego sprawach.

Z kancelarią można skontaktować się drogą telefoniczną pod numerem: + 48 661 556 987 oraz mailową  pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komornik przyjmuje osoby zainteresowane we wtorki w godzinach 15.00-18.00 oraz w czwartki w godzinach 10.00-14.00.

 loga systemymale